.
CZ | EN

VÍTEJTE V TANDEM PERSONNEL®

Společnost TANDEM PERSONNEL® vznikla počátkem roku 2014 fúzí Crown Personnel ČR se zahraničním partnerem, společností Tandem Personnel UK, která úspěšně působí v oblasti personálního poradenství více než 20 let.

Tímto významným krokem naše společnost završila personální a majetkové změny a nastavila tak novou podobu firmy. Cílem tohoto spojení je posílit nejen lokální postavení na trhu Executive Search a Personálního poradenství, ale prostřednictvím spolupráce se zahraničním partnerem také posílit i pozici mezinárodní. Další významnou změnou je rozšíření a zkvalitnění služeb Personálního Manažerského Poradenství v tandemu s již velmi úspěšným působením v oboru Executive Search, přímého vyhledávání manažerů a náboru specialistů.

Díky tomuto spojení navazuje TADEM PERSONNEL® na více než desetiletou, velmi úspěšnou historii etablované personálně-poradenské společnosti Crown Personnel ČR a nadále tak poskytuje vytříbený, diskrétní a profesionální servis zaměřený na Executive Search manažerů, vyhledávání a výběr špičkových pracovníků, personálně-manažerské poradenství, vzdělávání, řízení znalostí, outplacementu a outsourcingu pracovních týmů.

Společnost TANDEM PERSONNEL® nadále posiluje své postavení díky velmi těsné, partnerské spolupráci s klienty, ať už se jedná o mezinárodní nebo lokální společnost. Úspěch našeho působení je stále založen na skutečném pochopení a realizaci nejen náborových potřeb a požadavků našich klientů.

Pro uchazeče o zaměstnání toto znamená jistotu, že vždy usilujeme o zprostředkování vhodného a lukrativního pracovního místa, které odpovídá talentu a schopnostem každého z nich.

Naše firemní filosofie založená na maximální profesionalitě, flexibilitě a naprosto individuálnímu přístupu vždy významně kontrastovala s neosobním přístupem mnohých velkých, nadnárodních agentur a úspěšně nás tak odlišuje od ostatních.

Zejména ale známe ty, které hledáte! Jsou to lidé, kteří budou dále rozvíjet Vaši společnost, služby a produkty a tím pomáhat úspěchu nejen Vašemu, ale i úspěchu Vašich zákazníků.

Náš závazek, jak uchazečům, tak klientům, je najít ty správné lidi na ta správná místa.

* stáhnout prezentaci TANDEM PERSONNEL® [pdf]

Ctirad Vondrášek
Managing Partner